Mefkure YKS Kursu

MEFKURE KURS YKS

Sınavlara hazırlık sürecinde, her öğrencinin öğrenme biçimi, algılaması, çalışma alışkanlıkları ve kişilik özellikleri birbirinden farklıdır.

Mefkûre Kursları olarak çeyrek aşırı aşan üniversite hazırlık tecrübesinin getirdiği bilgi birikimin özgüveni ile oluşturduğumuz dinamik ve özel programlarımız sizleri bekliyor.

 

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

YAPAY ZEKA TEMELLİ HATA KARNESİ

KAFES VE BAYKUŞ ETÜTLERİ

DÜZENLİ DENEME SINAVLARI

DÜZENLİ REHBERLİK SEMİNERLERİ VE EĞİTİMLERİ

ÇAPRAZ DERS AYRICALIĞI

KİŞİYE ÖZEL SINAV ANALİZ SİSTEMİ

YAPAY ZEKA TEMELLİ SINIF KOÇLUĞU

RANDEVULU ETÜT SİSTEMİ (RANETSİS)

TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI

ÜCRETSİZ KÜTÜPHANE VE WİFİ

ETKİN KAYNAK VE YAYIN GÜCÜ                              

TECRÜBELİ VE SEÇKİN EĞİTİMCİ KADROSU

 

Eğitim programlarımızın içeriği

Yapay Zeka

Teşhis: KAYIT YAPTIRAN HER ÖĞRENCİ BİR DİZİ SINAV VE REHBERLİK TESTLERİNE ALINIP. YAPAY ZEKA ANALİZ PROGRAMLARI İLE İHTİYAÇLARI VE EKSİKLERİ BELİRLENİR.

 

Tedavi: BELİRLENEN EKSİK VE İHTİYAÇLARIN TAM KARŞILIĞI OLAN MEFKURE KURS EĞİTİM PROGRAMLARI UYGULANIR. KOÇLUK HİZMETİ- HATA KARNESİ- KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR- YAPAY ZEKA RANETSİZ V.B

 

Takip: SINIF KOÇU GÖZETİMİNDE DÜZENLİ GÖRÜŞMELER VE YAPAY ZEKA ANALİZ PROGAMLARI İLE DURUM TESPİTLERİ YAPILIR. ÖĞRENCİ VE VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMLERİ AKTİF OLARAK KULLANILIR.

 

Tercih: DÖNEM İÇİ REHBELİK SEMİNERLERİ VE MESLEKİ YÖNELİM ENVANTERİ ÇALIŞMALARI İLE AYAĞI YERE BASAN GÜÇLÜ BİR KARİYER PLANLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLEREK, KISA VE UZUN VADELİ BAŞARI HEDEFLERİ BELİRLEME ÇALIŞMALARI YAPILMAKTADIR.

 

 

 

KAFES VE BAYKUŞ PROGRAMLARI

Yapay zekâ sınav analiziyle, öğrencilerin öğrenme eksikleri konu tespit edilerek bu eksiklikler YAPAY ZEKÂ BAYKUŞ programlarıyla birleştirilir. YAPAY ZEKA BAYKUŞ programı akşam ders saatlerinden sonra planlanan programlar olup hem yüz yüze hem de online yapılabilir. BAYKUŞ programı YAPAY ZEKÂ ürünü olan SINAV ANALİZLERİ ve HATA KARNESİraporları doğrultusunda, SINIF KOÇU tarafından öğrenciye veya sınıfa ait KAFES ve BAYKUŞ programı içeriği belirlenir.

 

ÖĞRENCİLERİMİZE ÖZEL…

 ERKEN TYT (15 NİSAN DERS PAŞLANGICI)

ÜCRETSİZ KÜTÜPHANE VE WİFİ

SINIF KOÇLUK HİZMETİ

PROVA TYT…

 

VE DAHA BİRÇOK AYRICALIKLARA SAHİP OLMAN İÇİN MEFKÛRE KURSLARI SENİ BEKLİYOR. 

İLETİŞİM

TELEFON:0264 281 95 08

YENİ CAMİ SOKAKTAYIZ.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?